صفحات

۱۳۹۱ تیر ۱۶, جمعه

باز هم حکایت دانش آموختگان نئوکانِ اسرائیلحکایت غریبی است، واقعا چرا "دانش آموختگان لیبرال" این پسوند "لیبرالیسم" را یدک می‌‌کشند؟ واضح است رهبری و تعداد زیادی از این دوستان، ناسیونالیست‌های افراطی ضّد چپ هستند و عملکردشان تنها در واکنش نشان دادن به چپ هاست که معنی‌ پیدا می‌‌کند. بگذار غیر از جمهوری‌اسلامی اینها هم اپوزیسیون ما باشند و برای خودشان هویت دست و پا کنند، ما قوی تر می‌‌شویم، بیشتر از یک پست وبلاگ خرج نمی‌‌کنم.
 از آن طرف مردم را احمق فرض کرده‌اند و شده اند فخرآورهای انجمن اسلامی، بودجه‌های خاص می‌‌گیرند تا روی طبل جنگ بشردوستانه! بکوبند و از استقلال هم حرف می‌‌زنند. پیاده نظام کنفدرسیون دانشجویان ایرانی‌ شده‌اند که قدرت چانه زنی‌ لیدرشان را در محافل راست گرا و جنگ طلب بالا ببرد. رادیوفردا و صدای آمریکا هم به هم پاسشان می‌‌دهند چرا که لابی کنگره را دارند. هیچ کاری هم برای لیبرالیسم نکرده اند. یعنی‌ نئوکان هستند در یک کلام جاده صاف کن پان‌ایرانیست‌ها شده اند. این قسمت از بیانیه جدیدشان را هم گویی کیهان شریعتمداری نوشته و لاغیر:

"ما همچنین به جریان‌های تجزیه‌طلب مرتجع و فرقه‌های عقب‌مانده مارکسیست لنینیستی، وارثان وطن‌فروشان حزب توده و بازماندگان گروه‌های مسلح تروریست، که شورمندانه بی‌وطنی و دشمنی خود با ایران را تبلیغ می‌کنند و این ماجرا‌ها را بهانه‌ای ساخته‌اند تا نوای شوم ایران‌ستیزی‌شان را رسوا‌تر فریاد بزنند و آرزوی نابودی و تجزیه ایران را علنا بیان می‌کنند هشدار می‌دهیم که از تجربیات شکست خورده سابق‌شان درس بگیرند"

*عکس: ژست پیروزمندانه‌ی فخر آور پس از سفر به اسرائیل در میان سربازان ارتش این کشور

هیچ نظری موجود نیست: